Gembird TVS-D75S-01 Tabletop TV stand, 37" - 75", black tv állvány és fali konzol 1 kép
Gembird TVS-D75S-01 Tabletop TV stand, 37" - 75", black
ÁRFIGYELÉS
Jellemzők - Asztali TV állvány - A legtöbb 37„ 75” LCD TV-t támogatja - Akár 70 fokos elfordítást tesz lehetővé - A 6 fokozatú magasságállítás többféle TV-mérethez alkalmazkodik, és jobb látómagas...
Gyártói cikkszám: TVS-D75S-01
HIRDETÉS
Tartózkodási helyed:
HIRDETÉS
Gembird TVS-D75S-01 Tabletop TV stand, 37" - 75", black tv állvány és fali konzol árgrafikon